• 021-86034184
  • 09121485135
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شبکه های کامپیوتری

مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری

طراحی و راه اندازی شبکه های LAN ، WAN ، MAN

ما در نظر داریم تا با بکارگیری پروتکل‌های مختلف در طراحی یک شبکه استاندارد بهترین و بروزترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم و نیازهای آنان را با مناسب‌ترین قیمت برطرف کنیم.

خدمات شبکه های کامپیوتری دلتاپارسیان

خدمات مشاوره
برای خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه و همچنین انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت های شبکه ای کابلی ، بی سیم و ماهوره ای متناسب با اهداف و نیاز سازمان
خدمات زیر ساخت شبکه
مانند کابل کشی ، آرایش انواع رک دیواری و ایستاده ، نصب انواع تجهیزات شبکه مانند سیسکو و ... ، نصب تجهیزات بی سیم مثل دکل ، اکسس پوینت و دیگر خدمات پسیو شبکه ، اموری بسیار مهم قبل از راه اندازی شبکه میباشد که توسط کارشناسان دلتاپارسیان با دقت تمام انجام میشود.
خدمات راه اندازی شبکه
خدمات راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیم به صورت یکپارچه و مطابق با آخرین استاندرادهای روز در سازمان ، طبق solution های از پیش طراحی شده متخصصان شرکت دلتاپارسیان پیاده سازی میشود و گزارشات و مستندات تمام فعالیت های مربوط به راه اندازی و استقرار شبکه طی بازه های زمانی مشخص به مدیران سازمان تقدیم میشود. در طراحی شبکه و همچنین راه اندازی سرور و سرویس های تحت شبکه مانند اکتیو دایرکتوری و خدمات مجازی سازی ، ماهیت و اهداف سازمان توسط متخصصان دلتاپارسیان به طور کامل آنالیز میشود و خدمات راه اندازی و اکتیو شبکه ، متناسب با نیازهای سازمان انجام میشود.
خدمات پشتیبانی شبکه
شامل آنالیز ، پیشگیری و رفع مشکلات موجود در شبکه سازمان میشود و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابلها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی دلتاپارسیان میباشد. پیشگیری از خرابی تجهیزات و بروز اختلالات در سرویس های تحت شبکه ، در دستور کار کارشناسان پشتیبانی شبکه دلتاپارسیان میباشد که با انجام تست های منظم در بازدید های دوره ای معین از شبکه سازمان ، این امر تحقق پیدا میکند.
© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت دلتاپارسیان می باشد. | طراحی و پشتیبانی توسط نگرش برتر