• 021-86034184
  • 09121485135
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهداف و چشم انداز

بهترين ايده، بهترين کيفيت، بالاترين خدمات

این شرکت از ابتدای شروع به فعالیت، مراحل کاری خود را به سه فاز مجزا تقسیم طبقه بندی کرد:

robot.png

فاز اول که طول آن سه سال تعیین شد تصمیم بر آن شد که مدیران شرکت ضمن شروع فعالیتهای خدماتی و بازرگانی به بررسی دقیق بازار کار سخت افزار شبکه های کامپیوتری (Passive) پرداخته و با معرفی مجموعه دلتا پارسیان در زمینه ارائه خدمات طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری به بازار و انجام پروژه های متعدد و موفق سهم مناسبی از این بازار را برای دلتا پارسیان به ارمغان آورند که این موضوع باعث شد تا در کمتر از سه سال حدود یکصد پروژه بزرگ و کوچک توسط این شرکت انجام و با رضایت کامل کارفرمایان همراه شود.

فاز دوم به یک دوره میان مدت 7 ساله تعلق دارد یعنی ورود به عرصه رقابت با بازار داخلی و تسخیر این بازار. در این دوره شرکت به گسترش فعالیت های خود می اندیشد جایی که در آن رقبای بزرگ با چالشی به نام دلتا پارسیان رو برو خواهند شد و تلاش مجموعه دلتا پارسیان بر این خواهد بود تا خود را به عنوان برند اول کشور در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) معرفی نماید. در طول این مرحله اجرای قراردادهای بزرگ داخلی، افزایش سطح توان تخصصی شرکت و رسیدن به بالاترین رتبه انفورماتیک در دستور کار می باشد.

در نهایت در فاز سوم کاری اهداف فرامرزی دلتا پارسیان به مرحله اجرا در خواهد آمد و در این زمان، هدف رسیدن به سهمی از بازار جهانی در زمینه های بازرگانی، تولیدی و خدماتی محصولاتICT  خواهد بود. ما در مجموعه دلتا پارسیان تلاش خواهیم کرد تا علاوه بر ارائه کیفیت مناسب، دقت و سرعت کار خودمان را به نمایش بگذاریم و به لطف خداوند بزرگ و متعال به اهداف بزرگ و مهم دلتا پارسیان جامه عمل بپوشانیم.

آدرس

تهران، میدان ولیعصر، کوچه شهید ولدی، ساختمان اداری ولیعصر، ورودی شمالی، طبقه سوم، واحد 16
تلفن
86034184 - 86034176 - 86034192
دورنگار
88941463
پست الکترونیک
info@deltaparsianco.com

نقشه محل شرکت

تماس با ما

© کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت دلتاپارسیان می باشد. | طراحی و پشتیبانی توسط نگرش برتر